PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka


Zumba18.00 - 19.00
Karmína
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa
Pump fx18.00 - 19.00
Táňa
Tabata18.00 - 19.00
Táňa
Alpinning18.00 - 19.00

Fitbox18.45 - 19.45
Hanka


Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00
Nikol


Jóga
Power joga
19.15 - 20.15
Squash
Radka
Alpinning19.00 - 20.00Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
Alpinning19.00 - 20.00

Piloxing19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Sobota

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Alpinning18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Alpinning19.00 - 20.00Alpinning19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Čtvrtek

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Pump fx18.00 - 19.00
Táňa
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Fitbox18.45 - 19.45
Hanka
19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka
19.00 - 20.00 Jóga
Power joga
19.15 - 20.15
Squash
Radka
20.00 - 21.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Piloxing19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Tabata18.00 - 19.00
Táňa
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00
Nikol
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Zumba18.00 - 19.00
Karmína
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...
Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...
Rozvrh se načítá, prosím vyčkejte...