Kruhový trénink je komplexní a vysoce kreativní forma tréninku. Je vhodný pro každý věk a různou úroveň pohybových a vytrvalostních schopností. Díky kolektivu vás atmosféra vyburcuje k větším výkonům, ale zároveň poskytuje možnost určité individuality, protože dané stanoviště je obsazeno pouze jedním člověkem. Na stanovištích se cvičí v řádech sekund (nejčastěji 30-60 sec) a poté následuje krátká přestávka nebo okamžitý přechod na další stanoviště. Cílem je provádět cviky svižně s co nejvyšším počtem opakování. Sestavou cviků procvičíte všechny svalové partie, proto je kruhový trénink skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Pravidelnou účastí na hodinách získáte pevnější postavu, vyšší fyzickou kondici, rychlost, výbušnost a v neposlední řadě dochází k redukci hmotnosti a rozvoji dynamiky. Trénink není určen pro budování masivní svalové hmoty!

Průběh hodiny je následující:

  • Zahřátí
  • Intervalový trénink
  • Zklidnění
  • Protažení

V našich hodinách klademe také velký důraz i na posílení hlubokého stabilizačního systému, který je důležitý pro správné držení těla a ochranu páteře. Posílením těchto svalů se omezuje svalová dysbalance a eliminují se bolesti zad, výhřez meziobratlové ploténky, blokády jednotlivých úseků páteře atd. Pokud nemáte dostatečně zpevněný střed těla, vaše páteř a celé tělo je vystaveno postupným patologickým změnám a deformacím, zejména při sedavém zaměstnání.

Pokud si chcete zvýšit fyzickou kondici, posunout své hranice vytrvalosti a nebo prostě jen začít cvičit pod vedením zkušených lektorek, přijďte si to s námi zkusit! Rezervujte si hodinu na recepci Orange Gymu. Kapacita hodin je omezená!!!