Posilovna

V tělocvičně se nachází 33 samostatných posilovacích strojů. K dispozici je řada jednoručních činek (v rozsahu 1kg – 40kg), dvě olympijské činky, jedna soutěžní olympijská činka a sada nakladacích činek a os.

 

 

Aerobní zóna

Na rozehřátí organismu či spálení nějakého kilogramu můžete využít čtyři rotopedy (od firmy Sapilo), čtyři běhací pásy (Vision Fitness, Pro Energy a 2x TRUE), simulátor výšlapu do schodů (StairMaster), stepper (Sapilo), eliptický trenažér (od firmy TRUE), eliptický stepper (Vision Fitness) a cross trenažér (od firmy Cybex).

 

 

Bar

Na baru lze zakoupit sportovní doplňkovou výživu od firem All Star,AminostarKaizenMega ProMloMultipower a XXtreme.

Jestli dostanete při cvičení žízeň, rádi Vám připravíme iontový či vitamínový nápoj, pokud se budete cítit vysíleni, nabídneme Vám energy nápoj. Po cvičení Vám připravíme sacharidový nápoj, poradíme s výběrem müsli nebo proteinové tyčinky. Dále Vám nabídneme nápoje pro efektivnější odbourávání tuku nebo nabírání svalové hmoty.

Prodáváme také pomůcky ke cvičení. K výběru jsou různé typy a velikosti rukavic a opasků, bandáže, háky a trhačky.

 

 

Silový trojboj

V posilovně se na své závody připravují členové oddílu silového trojboje TJ Kralupy. Více o oddílu a sportu powerlifting na www.powerliftingteam.eu.