PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00 Hravá školička s Terkou09.00 - 11.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka


Zumba18.00 - 19.00
Karmína


Pump fx18.00 - 19.00
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa


Spalování a posilování18.00 - 19.00
Monika V.
Pump fx18.00 - 19.00
Táňa


Alpinning18.00 - 19.00
Šárka
Tabata18.00 - 19.00
Táňa


Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.


Jóga
Power joga
18.00 - 19.00
Squash
Radka
Alpinning18.00 - 19.00

Fitbox18.45 - 19.45
Hanka


Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00

Jóga
Power joga
19.15 - 20.15
Squash
Radka
Alpinning19.00 - 20.00

Fitbox19.00 - 20.00
Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka


Gumy19.00 - 20.00
Alpinning19.00 - 20.00

Sliding19.00 - 20.00

Jóga19.15 - 20.15
Squash
Radka
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Alpinning18.00 - 19.00
Šárka
Alpinning18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Alpinning19.00 - 20.00Alpinning19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Středa

Čtvrtek

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Gumy19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
09.00 - 10.00 Hravá školička s Terkou09.00 - 11.00
10.00 - 11.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Fitbox18.45 - 19.45
Hanka
19.00 - 20.00 Fitbox19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Jóga18.00 - 19.00
Squash
Radka
Jóga
Power joga
18.00 - 19.00
Squash
Radka
19.00 - 20.00 Jóga
Power joga
19.15 - 20.15
Squash
Radka
Jóga19.15 - 20.15
Squash
Radka
20.00 - 21.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Kruhový trénink18.00 - 19.00
Táňa
Kruhový trénink18.00 - 19.00
Monika V.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Pump fx18.00 - 19.00Pump fx18.00 - 19.00
Táňa
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Středa

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
08.00 - 09.00 Redukční a tvarovací cvičení08.30 - 10.00
Kamil Janda
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
Redukční a tvarovací cvičení20.00 - 21.30
Kamil Janda
21.00 - 22.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa
PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Sliding19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Spalování a posilování18.00 - 19.00
Monika V.
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Úterý

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Tabata18.00 - 19.00
Táňa
19.00 - 20.00 Tabata19.00 - 20.00
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí

Čtvrtek

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
19.00 - 20.00 Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
Trampolínky19.00 - 20.00
Šárka
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Středa

Neděle

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
18.00 - 19.00 Zumba18.00 - 19.00
Karmína
Klikněte na jméno lekce pro získání dalšího infa

Pondělí